Vähema eest rohkem... iga päev!

Kasutame küpsiseid turunduslikel ja statistilistel eesmärkidel, kohandades oma pakkumisi sinu vajaduste järgi. Võid oma brauseri seadeid igal ajal muuta, nõustudes meie küpsiste faile osaliselt või täielikult vastu võtma või neist loobuma. Kui sa oma vaikimisi seadeid ei muuda, salvestame ja kasutame sinu seadmesse (arvutisse, nutitelefoni jmt) salvestatud küpsiste faile eelnimetatud eesmärkidel. Täpsemat infot leiad meie privaatsuspoliitikast.

ETTEVÕTTEST


PEPCO on Euroopa odavpoodide kett, mis pakub riideid kogu perele ja soodsa hinnaga majapidamistarbeid. Oleme Poolas järjepidevalt suuremaks kasvanud juba üle tosina aasta. PEPCO-st on saanud Poola populaarseim lasteriiete müüja ning juhtiv dekoratiivtoodete pakkuja. Meie edu saladus on meie inimesed ja nende panus.

Meie missioon


Pakkuda oma klientidele lihtsaimat ja soodsaimat viisi soetada tooteid, mida nad igapäevaselt soovivad ja vajavad, riietada oma perekonda ning kaunistada ja hallata oma majapidamist.

Meie tulevikunägemus


Meie eesmärk on saada Euroopa suurimaks, soodsaimaks ning tuntuimaks riiete ja majapidamistoodete odavkaubamärgiks.

Meie strateegia


Meie eesmärk on rajada jätkusuutlik ettevõte, keskendudes kolmele peamisele arenguvaldkonnale: inimesed, protsessid ja tooted.

PEPCO numbrites


Üle 15 miljoni kliendi kuus

Üle 15 aasta pidevat kasvu

Üle 16 000 töötaja Euroopas

Üle 1700 poe Euroopas

Üle 500 töötaja meie Poznańi peakontoris

Üle 2500 aluse kaupa viiakse iga päev 11 erinevasse riiki

Meie sotsiaalne vastutus


Meie PEPCOs mõistame, et meie dünaamiline kasv jätab oma jälje ka meie maailmale, nii keskkonnale kui ka sotsiaalselt. Suhtume oma vastutusse tõsiselt, mistõttu anname endast alati parima, et olla midagi enamat kui vaid tavaline jaemüügiettevõte. Meie eesmärk on muuta meie töötajate, klientide ja kohalike kogukondade elu paremaks. Teame, et täiuslikkust on raske saavutada, kuid peame kõigi oma tegevuste juures alati praeguste ja tulevaste põlvkondade heaolu silmas. 

Usume, et suured muudatused saavad alguse näiliselt väikestest tegevustest, mis annavad laiemas plaanis suurepäraseid tulemusi. Võtame PEPCOs tegevusotsuste langetamisel arvesse ka maavarade kasutamise mõju keskkonnale ning ümbertöötlemise ja energiatõhususe positiivset mõju.

 

 

Kõigis PEPCO kauplustes on LED-valgustus.

 

 

 Võtame kõigis oma kauplustes vastu kasutatud patareisid. Kliendid saavad patareid leti juures asuvatesse kastidesse tuua.

 

 


Sorteerime kõiki jäätmeid kogu tegevusahelas.

 

 

Kõik PEPCOs müüdavad ostukotid on ümbertöödeldud plastijäätmetest valmistatud ecoLoop kotid. Niimoodi aitame tavapäraste kilekottide kasutamisega võrreldes süsinikuheidet vähendada koguni 40%.

 

 

Kõik meie masinapargi autod vastavad rangeimale Euroopa emissioonistandardile Euro 6, mis kehtib alates 2014. aastast.

PEPCOs on meie sotsiaalsete prioriteetide keskmeks lapsed ja nende vaba aja veetmise kvaliteedi, arenguvõimaluste ja haridustaseme parandamine ning neile eluks võrdsete võimaluste pakkumine. Teeme koostööd heategevusorganisatsioonidega, koostame ise enda abiprogramme ja tegutseme ka vabatahtlikena. Algatame kõigis oma tegevusriikides erinevaid lastele suunatud projekte. Rahastame kõik prosotsiaalset käitumist edendavad projektid meie kauplustes müüdavate ostukottidega teenitavast tulust.

AJALUGU


2019

Bulgaaria liitub PEPCO perekonnaga.

2018

PEPCO poode saavad nautida ka Eesti ja Läti kliendid.

2017

PEPCO poed avatakse Horvaatia, Sloveenia ja Leedu klientide rõõmuks.

2016

Meil õnnestus kahe aastaga poodide arvu kahekordistada ja me avasime 1000. PEPCO poe.

2015

PEPCO-l on poed Rumeenias ja Ungaris.

2014

Tähistame 500. PEPCO poodi.

2013

Nüüd saavad PEPCO-st oste teha ka kliendid väljaspool Poolat: avame poed Tšehhis ja Slovakkias.

2007

Avame sajanda PEPCO poe.

2004

Rajatakse esimesed 14 PEPCO poodi. Need asuvad sellistes linnades nagu Poznań, Bydgoszcz ja Gdańsk.

1999

Alustatakse PEPCO poeketile aluse panemist.

Meie töötajad


PEPCO on Euroopas tegutsev poekett, mis annab tööd enam kui 16000 inimesele, sh üle 500 inimesele meie Poznańis asuvas peakontoris ja üle 500 töötajale ettevõtte jaotuskeskustes. Meie ridades on töötajaid, kes liitusid PEPCO meeskonnaga juba 1999. aastal, kui ettevõte alles tegevust alustas. Vaatamata suurele tegevusulatusele oleme tänu järjepidevusele siiani säilitanud meeldiva töökeskkonna, kus töötajad tunnevad end kui üks suur pere.