Vähema eest rohkem... iga päev!

See veebileht kasutab küpsiseid, mis on kooskõlas Küpsiste poliitikaga. Küpsiste salvestamise ja nendele ligipääsemise tingimusi saad kohandada veebisirvija seadistuste all.

ETTEVÕTTEST


PEPCO on Euroopa odavpoodide kett, mis pakub riideid kogu perele ja soodsa hinnaga majapidamistarbeid. Oleme Poolas järjepidevalt suuremaks kasvanud juba üle tosina aasta. PEPCO-st on saanud Poola populaarseim lasteriiete müüja ning juhtiv dekoratiivtoodete pakkuja. Meie edu saladus on meie inimesed ja nende panus.

Meie missioon


Pakkuda oma klientidele lihtsaimat ja soodsaimat viisi soetada tooteid, mida nad igapäevaselt soovivad ja vajavad, riietada oma perekonda ning kaunistada ja hallata oma majapidamist.

Meie tulevikunägemus


Meie eesmärk on saada Euroopa suurimaks, soodsaimaks ning tuntuimaks riiete ja majapidamistoodete odavkaubamärgiks.

Meie strateegia


Meie eesmärk on rajada jätkusuutlik ettevõte, keskendudes kolmele peamisele arenguvaldkonnale: inimesed, protsessid ja tooted.

PEPCO numbrites


Üle 12 miljoni kliendi kuus

Üle 14 aasta pidevat kasvu

Üle 12 000 töötaja Euroopas

Üle 1300 poe Euroopas

Üle 500 töötaja meie Poznańi peakontoris

Üle 1200 aluse kaupa viiakse iga päev 9 erinevasse riiki

AJALUGU


2018

PEPCO poode saavad nautida ka Läti kliendid.

2017

PEPCO poed avatakse Horvaatia, Sloveenia ja Leedu klientide rõõmuks.

2016

Meil õnnestus kahe aastaga poodide arvu kahekordistada ja me avasime 1000. PEPCO poe.

2015

PEPCO-l on poed Rumeenias ja Ungaris.

2014

Tähistame 500. PEPCO poodi.

2013

Nüüd saavad PEPCO-st oste teha ka kliendid väljaspool Poolat: avame poed Tšehhis ja Slovakkias.

2007

Avame sajanda PEPCO poe.

2004

Rajatakse esimesed 14 PEPCO poodi. Need asuvad sellistes linnades nagu Poznań, Bydgoszcz ja Gdańsk.

1999

Alustatakse PEPCO poeketile aluse panemist.

Meie töötajad


PEPCO Euroopas asuv poekett annab tööd enam kui 12000 inimesele, sh üle 500 inimesele meie Poznańis asuvas peakontoris ja üle 500 töötajale ettevõtte jaotuskeskustes. Meie ridades on ka neid, kes aastal 1999 ettevõtte arendamisega pihta hakkasid. Vaatamata suurele tegevusulatusele oleme tänu järjepidevusele suutnud siiani säilitada avatud keskkonna, kus töötajad on kui üks pere. 

Auhinnad ja tunnustused


PEPCO kuulub nende ettevõtete hulka, keda tunnustavad nii kliendid kui ka turueksperdid. Sellest annavad aimu meie miljonid külastajad, aga ka kvaliteedi, populaarsuse, usalduse ja usaldusväärsuse eest võidetud auhinnad ja tunnustused. Oleme uhked kõikide kiituste üle, mis aitavad meil oma klientide ja töötajate jaoks veelgi paremaks saada.

Quality Star Award (kvaliteeditärni preemia) 2018

Igal aastal registreeritakse Poola riikliku klienditeeninduskava osaks oleva küsitluse raames tarbijate miljonid arvamused nende tuhandete ettevõtetega rahuolu taseme kohta. Taaskord hinnati Pepcot usaldusväärseks ja kliendisõbralikuks ettevõtteks.

Superbrand 2018

Tunnustus kõige kiiremini arenevatele ja tuntumatele kaubamärkidele Poola turul. Auhinna pälvis taas PEPCO kaubamärk. Ettevõttele anti SUPERBRANDI preemia kvaliteedi, usalduse ja tuntuse kategooriates.

Forbes' Diamonds (Forbesi teemandid) 2018

Forbes' Diamondsi auhinnad antakse kõige dünaamilisemalt kasvavatele Poola ettevõtetele, kellel on rahvusvahelise äriteenuste ettevõtte Bisnode Polska konsultatsioonis ajakirja Forbes toimetusega kogutud andmete põhjal kõrgeim finantsusaldusväärsuse reiting. Pepco pälvis taas selle prestiižika tiitli.

AI Excellence Award 2017

AI Global Media välja antud aunimetus Kesk- ja Ida-Euroopa riikide 2017. aasta parimale jaekaubandusettevõttele. Peale selle andis AI Global Media PEPCO-le ka auhinna AI Excellence Award 2017. aasta suurima saavutuse, 1000. poe avamise eest.