Vähema eest rohkem... iga päev!

Kasutame küpsiseid turunduslikel ja statistilistel eesmärkidel, kohandades oma pakkumisi sinu vajaduste järgi. Võid oma brauseri seadeid igal ajal muuta, nõustudes meie küpsiste faile osaliselt või täielikult vastu võtma või neist loobuma. Kui sa oma vaikimisi seadeid ei muuda, salvestame ja kasutame sinu seadmesse (arvutisse, nutitelefoni jmt) salvestatud küpsiste faile eelnimetatud eesmärkidel. Täpsemat infot leiad meie privaatsuspoliitikast.

KLIENDITEENINDUS

E-R 9.00-16.00

e-post: klient.ee@pepco.eu

KKK

Korduma kippuvad küsimused

Sul on küsimusi?

Vajuta siia, et näha vastuseid kõige sagedamini PEPCOle esitatavatele küsimustele.

Peakontor Poolas

PEPCO Poland Sp. z o.o.

ul. Strzeszyńska 73A 60-479 Poznań

e-post: biuro@pepco.eu

Pepco Estonia OÜ

Sõpruse pst 145C

Tallinn, Harjumaa 13417

Registrikood: 14249111

KMKNR: EE101969202

SA EI LEIDNUD OMA KÜSIMUSELE VASTUST?

Kirjuta meile

KONTAKTIVORM

Andmetöötleja: Pepco Estonia OÜ, Sõpruse pst 145, Tallinn, Eesti.

Andmete töötlemise eesmärk: Elektrooniliselt saadetud päringule vastamine või saatjaga ühenduse võtmine.

Andmete töötlemise õiguslik alus: GDPR-i artikkel 6, paragrahv 1, punkt f – vastutava andmetöötleja seaduslik õigus hoida kontakti.

Kui kaua andmeid säilitatakse: Sinu andmeid hoitakse alles seni kuni eelpool mainitud eesmärk on täidetud, st päringule on vastatud. Seejärel võidakse sõltuvalt päringu sisust andmeid alles hoida arhiivis.

Kellele andmeid jagatakse: Isikutele, kes andmetöötleja loal nende andmetega tegelevad ja asutustele, millel on vastavalt kehtivatele seadustele õigus isikuandmetele ligi pääseda.

Sinu õigused seoses isikuandmete töötlemisega: Sul on õigus nõuda oma isikuandmete muutmist, kustutamist või nende kasutamise piiramist. Lisaks on sul õigus esitada kaebus isikuandmete kaitsega tegelevale järelevalveasutusele.

Andmekaitseinspektori kontakt: iodo@pepco.eu.