Vähema eest rohkem... iga päev!

Kasutame küpsiseid turunduslikel ja statistilistel eesmärkidel, kohandades oma pakkumisi sinu vajaduste järgi. Võid oma brauseri seadeid igal ajal muuta, nõustudes meie küpsiste faile osaliselt või täielikult vastu võtma või neist loobuma. Kui sa oma vaikimisi seadeid ei muuda, salvestame ja kasutame sinu seadmesse (arvutisse, nutitelefoni jmt) salvestatud küpsiste faile eelnimetatud eesmärkidel. Täpsemat infot leiad meie privaatsuspoliitikast.

Glamuurne stiil


Jõululauale on vaja elegantseid siduvaid elemente. Anna lauale sära meie uusima kollektsiooni toodetega! Hõbedastes ja kuldsetes toonides aksessuaarid ning kaunistatud söögiriistad lisavad igale lauale pisut sära. Rõhuta perekondlike kogunemiste erilisust stiilsete ja põnevalt erikujuliste klaaside või šikkide küünlajalgadega.

Skandinaavia stiil


Skandinaavia stiil sobib jõululauale täiuslikult. Sinu söögituppa toovad maagilise jõulutunde beežides ja hallides, punasega rikastatud värvitoonides söögiriistad ja kaunistused. Pea meeles, et isegi selline väike detail nagu küünlajalg või kelluke võib kaetud laua ilmet märkimisväärselt muuta.