Vähema eest rohkem… iga päev!

See sait kasutab küpsiseid kooskõlas netipoliitikaga. Küpsiseid salvestada ja nendele ligipääsemise seadistusi muuta saab veebisirvija seadistuste all.

ETTEVÕTTEST


PEPCO on Euroopa odavpoodide kett, mis pakub riideid kogu perele ja soodsa hinnaga majapidamistarbeid. Oleme Poolas järjepidevalt suuremaks kasvanud juba üle tosina aasta. PEPCO-st on saanud Poola populaarseim lasteriiete müüja ning juhtiv dekoratiivtoodete pakkuja. Meie edu saladus on meie inimesed ja nende panus.

Meie missioon


Pakkuda oma klientidele lihtsaimat ja soodsaimat viisi soetada tooteid, mida nad igapäevaselt soovivad ja vajavad, riietada oma perekonda ning kaunistada ja hallata oma majapidamist.

Meie tulevikunägemus


Meie eesmärk on saada Euroopa suurimaks, soodsaimaks ning tuntuimaks riiete ja majapidamistoodete odavkaubamärgiks.

Meie strateegia


Meie eesmärk on rajada jätkusuutlik ettevõte, keskendudes kolmele peamisele arenguvaldkonnale: inimesed, protsessid ja tooted.

PEPCO numbrites


Üle 12 miljoni kliendi iga kuu

14 aastat pidevat kasvu

Üle 12000 töötaja üle Euroopa

Üle 1300 poe üle Euroopa

Üle 500 töötaja ettevõtte peakontoris Poznańis

Pepco tarnib iga päev üle 1200 kaubaalusetäie kaupa 8 riiki

AJALUGU


2017

Horvaatia, Sloveenia ja Leedu klientidele meeldivad PEPCO kauplused

2016

Suutsime vähem kui kahe aastaga kaupluste arvu kahekordistada ja avasime 1000. PEPCO jaemüügikaupluse.

2015

PEPCO-l on poed Rumeenias ja Ungaris.

2014

PEPCO 500. poe avamise tähistamine.

od 2013

PEPCO tooteid saab soetada ka väljaspool Poolat: avatakse poed Tšehhi Vabariigis ja Slovakkias.

2007

PEPCO 100. poe avamine.

2004

Esimese 14 PEPCO poe asutamine Poola suurlinnades Poznańis, Bydgoszczis ja Gdanskis.

1999

Luuakse alus poeketi äri käivitamisele.

Meie töötajad


PEPCO Euroopas asuv poekett annab tööd enam kui 12000 inimesele, sh üle 500 inimesele meie Poznańis asuvas peakontoris ja üle 500 töötajale ettevõtte jaotuskeskustes. Meie ridades on ka neid, kes aastal 1999 ettevõtte arendamisega pihta hakkasid. Vaatamata suurele tegevusulatusele oleme tänu järjepidevusele suutnud siiani säilitada avatud keskkonna, kus töötajad on kui üks pere. 

Auhinnad ja tunnustused


PEPCO kuulub nende ettevõtete hulka, keda tunnustavad nii kliendid kui ka turueksperdid. Sellest annavad aimu meie miljonid külastajad, aga ka kvaliteedi, populaarsuse, usalduse ja usaldusväärsuse eest võidetud auhinnad ja tunnustused. Oleme uhked kõikide kiituste üle, mis aitavad meil oma klientide ja töötajate jaoks veelgi paremaks saada.

Quality Star Award (kvaliteeditärni preemia) 2018

Igal aastal registreeritakse Poola riikliku klienditeeninduskava osaks oleva küsitluse raames tarbijate miljonid arvamused nende tuhandete ettevõtetega rahuolu taseme kohta. Taaskord hinnati Pepcot usaldusväärseks ja kliendisõbralikuks ettevõtteks.

Superbrand 2018

Tunnustus kõige kiiremini arenevatele ja tuntumatele kaubamärkidele Poola turul. Auhinna pälvis taas PEPCO kaubamärk. Ettevõttele anti SUPERBRANDI preemia kvaliteedi, usalduse ja tuntuse kategooriates.

Forbes' Diamonds (Forbesi teemandid) 2018

Forbes' Diamondsi auhinnad antakse kõige dünaamilisemalt kasvavatele Poola ettevõtetele, kellel on rahvusvahelise äriteenuste ettevõtte Bisnode Polska konsultatsioonis ajakirja Forbes toimetusega kogutud andmete põhjal kõrgeim finantsusaldusväärsuse reiting. Pepco pälvis taas selle prestiižika tiitli.

AI Excellence Award 2017

AI Global Media välja antud aunimetus Kesk- ja Ida-Euroopa riikide 2017. aasta parimale jaekaubandusettevõttele. Peale selle andis AI Global Media PEPCO-le ka auhinna AI Excellence Award 2017. aasta suurima saavutuse, 1000. poe avamise eest.